Systemy Bezpieczeństwa

Wychodząc naprzeciw rosnącego zainteresowania monitorowaniem bezpieczeństwa ludzi, pomieszczeń i przestrzeni, oferujemy Państwu budowę, rozbudowę oraz modernizację systemu:

Wizyjnego


- monitoringu analogowego
- monitoringu IP 

Alarmowego


- z powiadomieniem na telefon (SMS, CALL)
- odstraszaniem 

Kontrola Dostępu

System polegający na zainstalowaniu odpowiednich urządzeń lub oprogramowania oraz wdrożeniu procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu.

ROGER
- jako wiodący producent kontroli dostępu w Polsce firma Roger oferuje profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez sieciowy system kontroli dostępu RACS 4 aż po nowy, skalowalny system kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej i systemów alarmowych - RACS 5. Kontrola dostępu firmy Roger charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji w kraju i za granicą, dobrą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem. Kontrola dostępu stanowiąca trzon oferty jest nieustannie rozwijana, a jej funkcjonalność poszerzana o nowe możliwości. Kontrola dostępu oferowana przez firmę Roger jest rozwiązaniem opracowanym w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, obserwacji światowych i krajowych trendów w branży kontroli dostępu, a także własnych autorskich pomysłów inżynierów firmy.

Rejstracja Czsu Pracy (RCP)

Zestaw środków technicznych i informacyjnych mających na celu kontrolowanie obecności, nieobecności, spóźnień, zwolnień pracownika itp. Urządzenia służące do tego celu nazywa się rejestratorami czasu pracy i często posiadają one możliwość dodatkowej kontroli dostępu do określonych obszarów chronionych.

Inteligentny budynek

System zarządzania budynkiem (ang. BMS – Building Management Systems) znajduje zastosowanie w budynkach biurowych, przemysłowych i instytucji.
Polem działania tego systemu jest integracja, kontrola, monitorowanie, optymalizacja i raportowanie takich elementów jak:

sieć teleinformatyczna,
sterowanie oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym w zależności od stanu obecności osób w pomieszczeniach oraz ruchu, w oparciu o natężenie światła itp.,
sterowanie ogrzewaniem osobnych pomieszczeń,
sterowanie wentylacją, klimatyzacją i filtracją w oparciu o parametry jakości powietrza, tj. zawartość dwutlenku węgla i wilgotność,
symulacja obecności,
ochrona bytu i mienia,
system alarmowy i monitoring,
system przeciwpożarowy,
system kontroli dostępu,
system zasilania UPS,
system pogodowy,
złożony system personalizacji.